Toimihenkilöt ja yhteystiedot 2018

Hallitus 2017:Toimimme periaatteella"jäsen on ykkönen"

 

Hallituksen varsinaiset jäsenet:

Kerttu-Liisa Koivukoski puheenjohtaja

 050 361 8974

kepa.koivukoski@gmail.com

Pirkko Rinkinen vara puheenjohtaja

040 593 0553

pirkko.rinkinen@elisanet.fi

Keijo Piiroinen sihteeri

0400 439 881

keijo42.piiroinen@gmail.com

Pirjo Markku taloudenhoitaja

040 756 8975

pirjo.markku@gmail.com

Pirkko Behm jäsenasiainhoitaja

040 719 3652

pirkko.behm@luukku.com

Eila Jäppinen

050 378 2498

eila.jappinen@hotmail.com

Erkki Haverinen

040 590 7189

erkki.haverinen63@gmail.com

 

Hallituksen varajäsenet:

Anneli Luukkonen 040 535 8101

Pentti Husu, 050 518 3768

Ensio Salmela 050 093 6915

 

Muut toimihenkilöt:

Arpajaisvastaava

Pirjo Kuusitunturi

0400 606 448

pirjo.kuusitunturi@gmail.com

 

Toiminnan tarkastajat 2018

Heikki Vanhanen ja Helli Halonen

Varalla Airi Tella ja Pekka Behm

 

Edustukset EKL Kymenpiiri

Piirikokousedustajat

Pirjo Markku, Pirkko Behm ja Eila Jäppinen

Piirikokouksen varaedustajat

Kerttu-Liisa Koivukoski,Juhani Liimatta ja Jaakko Jäppinen

Kymenpiirin hallitus

Keijo Piiroinen hallituksen jäsen

Kerttu-Liisa Koivukoski Keijo Piiroisen varajäsen

 

TSL:n edustaja

Pirkko Rinkinen

varaedustaja Pentti Husu

 

Ruokolahden Vanhustentaloyhdistys:

Eila Jäppinen

varaedustaja Keijo Piiroinen